|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Władysława Sobeska z Łubowa**
-
Edmund
artykuł w Nekrologii
,
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1847-1912
■
& Paulina Ulatowska h. Jastrzębiec
artykuł w Nekrologii
1855-1939
dzieci
|
Michał Sobeski z Łubowa 1877-1939|
Wanda Sobeska z Łubowa ?1880-1935|
Zygmunt Sobeski z Łubowa 1890- |
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Jakub Sobeski ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Marcina Kosicka
-
Zaloguj się
artykuł w Nekrologii
1811-1886
-
Pelagia Sobeska
ca 1814-1847
■
& Konstanty Walenty Zabłocki h. Łada
artykuł w Nekrologii
,
(linia: Józef Zabłocki sw.11185)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
1806-1869 dzieci
|
Melania Zabłocka h. Łada ca 1837-1932|
Leontyna Zabłocka h. Łada ?1840-1867|
Bolesław Zabłocki h. Łada ?1840-|
Stanisław Zabłocki h. Łada ?1840-|
Władysław Zabłocki h. Łada ?1840-|
Witold Zabłocki h. Łada ?1840-|
Jadwiga Zabłocka h. Łada ?1840-|
Waleria Zabłocka h. Łada ?1840-1901|
Ludwika Zabłocka h. Łada 1841-1926|
Henryk Bolesław Zabłocki h. Łada 1843-1905|
Helena Zabłocka h. Łada 1846-1922 |
-
Dionizy Wacław Sobeski z Łubowa
artykuł w Nekrologii
1815-1882
■
& Józefa Antonina Karońska h. Syrokomla
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1820- dzieci
|
Władysława Sobeska z Łubowa 1843-1870|
Edmund Sobeski z Łubowa 1847-1912 |
-
Zaloguj się
artykuł w Nekrologii
1818-1881
- Jakub Sobeski ("Sosa" 4) & Aurelia Daleszyńska
-
Zaloguj się
1836-1837
-
Zaloguj się
1838-
■
& Zaloguj się
student Uniwersytetu Jagiellońskiego
1831-1914 dzieci
|
Zaloguj się ca 1862-|
Zaloguj się 1863-|
Zaloguj się ca 1878-1902 |
-
Zaloguj się
1840-
- Bonawentura Karoński h. Syrokomla ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Ludwina Anna Błociszewska z Błociszewa h. Ostoja
-
Atanazja Karońska h. Syrokomla
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1818-1819
-
Józefa Antonina Karońska h. Syrokomla
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1820-
■
& Dionizy Wacław Sobeski z Łubowa
artykuł w Nekrologii
1815-1882 dzieci
|
Władysława Sobeska z Łubowa 1843-1870|
Edmund Sobeski z Łubowa 1847-1912 |
-
Rajmund Karoński h. Syrokomla
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1821-1823
-
Balbina Antonina Anna Karońska h. Syrokomla
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1823-1868
■
& Ksawery Chylewski
?1810- dzieci
|
Ludwik Marcin Antoni Chylewski 1843-|
Pelagia Leokadia Wiktoria Chylewska 1844-1883|
Kazimierz Chylewski 1847-1852|
Wacław Hieronim Chylewski 1850-1906 |
-
Stanisława Nepomucena Karońska h. Syrokomla
artykuł w Nekrologii
,
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1824-1895
■
& Julian Kutzner
ca 1819- dzieci
|
Bronisław Kutzner 1848-|
Antoni Kutzner 1849-|
Stanisław Kutzner 1855-1929|
Feliks Kutzner 1855- |
-
Prakseda Antonina Barbara Karońska h. Syrokomla
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1832-
□
& Leon Feliks Muzolff
?1830-
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- THIEL Stanisław Lucjan (18811943) powstaniec wielkopolski, pułkownik WP 2°
- DEMBIŃSKI Tadeusz (1865-1930) laryngolog 3°
- SOBESKI Michał (1877-1939) estetyk, filozof, historyk sztuki, profesor Uniw. Pozn. 3°
- KORYTOWSKI Piotr (zm. 1786) podsędek ziemski gnieźnieński, poseł 4°
- SOBESKI Edward Tomasz Wincnety (1912-1944) oficer kawalerii WP i Armii Krajowej 4°
- SZPOR Wincenty (1796-1856), adwokat, senator i radny miasta Krakowa 5°
- JANTA-POŁCZYŃSKI Leon (1867-1961) polityk, ziemianin 5°
- STABLEWSKI Karol (1796-1843) ziemianin, działacz społeczny, poseł do Sejmu Prowincjonalnego w Poznaniu 6°
- GŁĘBOCKI Józef (1856-1903) poseł na sejm pruski 6°
- GŁĘBOCKI Jan (1853-1922) adwokat, notariusz 6°
- BONIECKI-FREDRO Michał Józef (1839-1877) ziemianin 6°
- STABLEWSKI Erazm (1802-1870) ziemianin, poseł do parlamentu pruskiego 6°
- BONIECKI-FREDRO Adam Józef (1842-1909) heraldyk 6°
- CHEŁMICKI Julian Stanisław (1825-1909) ziemianin 6°
- SEYDA Zygmunt (1876-1925) adwokat, działacz narodowy 6°
- RYCHŁOWSKI Jerzy Leon (1897-1929) kapitan marynarki, dyrektor Oficerskiej Szkoły Lotniczej 6°
- RADKIEWICZ Stanisław (1800/01-1875) powstaniec, działacz społeczny i polityczny 6°
- GRUSZCZYŃSKI Adam (zm. 1712) kasztelan kaliski 6°
- BŁOCISZEWSKI Stanisław Ostoja (1804-1888) wojskowy 6°
- BRAUNEK Tadeusz (ok. 1836-1909) ziemianin, działacz spółdzielczy 6°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi