|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Alexander **
-
Andrzej
(linia: Józef Wołodkowicz 2.503.142)
,
(linia: Ludwik Kamieński 9.345.35)
,
(linia: Stanisław Gorski 6.607a.580)
1987
-
Wincenty
(linia: Józef Wołodkowicz 2.503.142)
,
(linia: Ludwik Kamieński 9.345.35)
,
(linia: Stanisław Gorski 6.607a.580)
1993
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Wincenty hr. O'Rourke h. wł. ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Helena Elżbieta Niezabytowska h. Lubicz
-
Jerzy Karol hr. O'Rourke h. wł.
(linia: Józef Wołodkowicz 2.503.142)
,
(linia: Ludwik Kamieński 9.345.35)
,
(linia: Stanisław Gorski 6.607a.580)
1954
■
& Patricia Uribe
?1960 dzieci
|
Alexander hr. O'Rourke h. wł. 1985|
Andrzej hr. O'Rourke h. wł. 1987|
Wincenty hr. O'Rourke h. wł. 1993 |
-
Jan Józef hr. O'Rourke h. wł.
korespondent M.J.M.
,
(linia: Józef Wołodkowicz 2.503.142)
,
(linia: Ludwik Kamieński 9.345.35)
,
(linia: Stanisław Gorski 6.607a.580)
1956
■
& Inés Antonina Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota)
(linia: Adam Czartoryski 3.662.329)
,
(linia: Adam Krasiński 12.273.885)
,
(linia: Adam Kwilecki 13.565.83)
,
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633)
,
(linia: Aleksander Sapieha 15.105.929)
,
(linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168)
,
(linia: Antoni Kwilecki 13.565.106)
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
,
(linia: Filip Raczyński lu.24957)
,
(linia: Franciszek Kwilecki 13.565.82)
,
(linia: Franciszek Sapieha dw.14737)
,
(linia: Hieronim Sanguszko dw.9286)
,
(linia: Ignacy Działyński 5.367.439)
,
(linia: Jan Krasiński 12.273.911)
,
(linia: Jan Kwilecki 13.565.84)
,
(linia: Jan Ossoliński 4.341.369)
,
(linia: Józef Czartoryski 3.662.559)
,
(linia: Józef Lubomirski 15.105.503)
,
(linia: Józef Ossoliński 16.78.533)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
,
(linia: Ksawery Działyński 5.367.440)
,
(linia: Maciej Radziwiłł 9.138.72)
,
(linia: Maciej Sobolewski 7.8.114)
,
(linia: Michał Mniszech 4.333.3)
,
(linia: Michał Poniatowski dw.4862)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Piotr Potocki dw.15031)
,
(linia: Stanisław Jabłonowski 8.192.181)
,
(linia: Stanisław Mieroszewski lu.17175)
,
(linia: Stanisław Ossoliński 12.273.795)
,
(linia: Stanisław Poniatowski 7.8.83)
,
(linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140)
,
(linia: Tadeusz Lipski 14.431.397)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
,
(linia: Walenty Sobolewski 7.8.102)
,
(linia: Walenty Sobolewski psb.30773.14)
1959 dzieci
|
Alexander Tiernan Karol hr. O'Rourke h. wł. 1987|
Antoni Vincent Maksymilian hr. O'Rourke h. wł. 1989|
Helena Maria Isabelle hr. O'Rourke h. wł. 1993|
Konstanty Michal Roch hr. O'Rourke h. wł. 1998 |
- Hernan Uribe ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Matilde Echeveri
-
Patricia Uribe
?1960
■
& Jerzy Karol hr. O'Rourke h. wł.
(linia: Józef Wołodkowicz 2.503.142)
,
(linia: Ludwik Kamieński 9.345.35)
,
(linia: Stanisław Gorski 6.607a.580)
1954 dzieci
|
Alexander hr. O'Rourke h. wł. 1985|
Andrzej hr. O'Rourke h. wł. 1987|
Wincenty hr. O'Rourke h. wł. 1993 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- NIEZABYTOWSKI Karol Stanisław (1865-1952) poseł rosyjskiej Rady, minister RP 3°
- BOCHWIC Florian (1799-1856) pisarz 5°
- O'ROURKE Edward Aleksander (1876-1943) biskup ryski, gdański 5°
- NIEZABYTOWSKI Krzysztof Jan (1819-1849) publicysta, pisarz 6°
- MONTWIŁŁ Józef (1850-1911) społecznik, bankier, filantrop, poseł 6°
- KAMIEŃSKI Ludwik (XVIII/XIX w.) powstaniec kościuszkowski 6°
- GIECEWICZ Jan Konstanty (1858-1936) ksiądz zmartwychwstaniec 6°
- BOCHWIC Jan Otton (1835-1915) ziemianin 6°
- RADZIWIŁŁ Franciszek Pius (1878-1944) naczelnik Milicji Miejskiej, członek Tymczasowej Rady Stanu 7°
- POTOCKI Jan Nepomucen (1867-1942) właściciel Zakładu Zdrojowego w Rymanowie, poseł, działacz społeczny 7°
- JURAHA Giedroyć Franciszek (zm. po 1803) regent ziemski i grodzki wileński 7°
- GIECZEWICZ Wincenty (zm. 1840) gubernator miński 7°
- GORSKI Stanisław August (2 poł. XVIII w.) poseł na Sejm Czteroletni 7°
- CZARTORYSKI Adam Ludwik (1872-1937) ordynat sieniawski i gołuchowski 7°
- CHOMĘTOWSKI Stanisław (1838-1881) lekarz 7°
- ŁĘSKA Michalina (1882-1940) działaczka oświatowa, nauczycielka 7°
- TEPPER Ferguson Piotr (1732 1794), kupiec i bunkier warszawski 7°
- POTOCKA Anna (1846-1926) właścicielka Rymanowa, działaczka społeczna 8°
- POTOCKI Stanisław Wojciech (1837-1884) działacz społeczny, współzałożyciel uzdrowiska w Rymanowie 8°
- GORSKI Michał (zm. 1776) kasztelan żmudzki 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi