Joe Kekeisen
(ID: sw.340851)
|
|
Rodzice
|
|
-
Jim Kekeisen
- Urodzony około 1930
-
zmarł w roku 1993
, wiek: prawdopodobnie 63 lat.
| |
-
Natalia Graves, (linia: Franciszek Wilczewski sw.15716)
- Urodzona w roku 1934
-
zmarła w roku 1989
, wiek: 55 lat.
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Niki
(linia: Franciszek Wilczewski sw.15716)
1954
■
& Mark Steinbruegge
?1960
dzieci
|
Bret Steinbruegge 1985|
Corey Steinbruegge ?1990|
Todd Steinbruegge ?1990 |
-
Louise
(linia: Franciszek Wilczewski sw.15716)
1956
■
& Tom Gray
?1960
dzieci
|
Morgan Gray 1986|
Cary Gray 1988|
Madeleine Gray ?1990|
Natalie Gray ?1990 |
-
Amy
(linia: Franciszek Wilczewski sw.15716)
1963
■
& Rick Fedorchak
?1970
dzieci
|
John Fedorchak 1995|
Anthony Fedorchak 1996|
Natalie Fedorchak ?2000 |
-
Jim
(linia: Franciszek Wilczewski sw.15716)
1963
■
& Gayle N.
?1970
dzieci
|
Kyle Kekeisen ?2000|
Benjamin Kekeisen ?2000 |
-
**Joe **
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Gladney Graves ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Janina Skarbek-Czarkowska h. Awdaniec
-
Vanda Graves
(linia: Franciszek Wilczewski sw.15716)
1931
■
& William Nohinek
1925-1999 dzieci
|
Barbara Nohinek 1952|
Janine Nohinek 1954|
William Nohinek 1956|
Irene Nohinek 1958|
Jim Nohinek 1960|
Gladney Nohinek 1962|
John Nohinek 1968 |
-
Natalia Graves
(linia: Franciszek Wilczewski sw.15716)
1934-1989
■
& Jim Kekeisen
ca 1930-1993 dzieci
|
Niki Kekeisen 1954|
Louise Kekeisen 1956|
Amy Kekeisen 1963|
Jim Kekeisen 1963|
Joe Kekeisen 1964 |
-
Frank Graves
(linia: Franciszek Wilczewski sw.15716)
1936
■
& Barbara N.
?1930 dzieci
|
Frank Graves 1958|
Jane Graves 1962|
Rachel Graves 1965 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- CHEŁMIŃSKI Ignacy (1818-1868) marszałek szlachty pow. uszyckiego 8°
- SROKOWSKI Konstanty h. Jastrzębiec (1878-1935) publicysta, polityk liberalny, poseł do Sejmu Krajowego galicyjskiego 8°
- RUSZCZYC Henryk (1901-1973) wychowawca niewidomych dzieci 8°
- ORKISZ Lucjan Józef (1900-1973) astronom 9°
- PUŁASKI Kazimierz Ferdynand (1846-1926) ziemianin, historyk, genealog 9°
- KREMER Aleksander August (1813-1880) lekarz, przyrodnik 10°
- LUDKIEWICZ Zdzisław Antoni (1883-1942) profesor, rektor SGGW, minister 10°
- RYDZ-ŚMIGŁY Edward (1886-1941) generał, marszałek Polski, naczelny wódz 10°
- CIECHANOWSKI Stanisław (1793-1866) kupiec 10°
- DOMAŃSKA Antonina (1853-1917) powieściopisarka 10°
- KARŁOWICZ Jan Aleksander (1836-1903) etnograf, językoznawca, muzyk 10°
- PUŁASKI Franciszek Jan (1875-1956) historyk, historyk literatury, polityk i dyplomata 10°
- SZYDŁOWSKI Symeon (1725-1800), członek Rady Nieustającej, targowiczanin 10°
- MARYLSKI-ŁUSZCZEWSKI Antoni Eustachy (1865-1932) ziemianin, działacz Narodowej Demokracji 10°
- DOMAŃSKI Stanisław (1844-1916) profesor neurologii 11°
- SZYMANOWSKI Dominik (1750?-1818?), poseł na Sejm Czteroletni 11°
- LUBECKI Franciszek Ksawery (1778-1846) książę, minister skarbu 11°
- GODLEWSKA Maria (1880-1945) tłumaczka 11°
- CZAJKOWSKI Michał (1804-1886) powieściopisarz, działacz polityczny 11°
- SCHWARZ Henryk (1837-1911) kupiec 11°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi