|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Mirta **
-
Benedetta
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
1943
■
& Nicolo Francesco Boncompagni-Ludovisi di Piombino
1941-1992
dzieci
|
Francesco Maria Boncompagni-Ludovisi di Piombino 1965|
Ignazio Boncompagni-Ludovisi di Piombino 1967|
Bante Boncompagni-Ludovisi di Piombino 1970 |
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Maffeo Barberini Colonna di Sciarra ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Aliette Gabrielle Henriette du Val de Bonneval
-
Urbano Barberini Colonna di Sciarra
1913-1942
■
& Nadia Berlingieri
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
1914-1988 dzieci
|
Mirta Barberini Colonna di Sciarra 1938|
Benedetta Barberini Colonna di Sciarra 1943 |
- Annibale Berlingieri ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Lydia Misciattelli delle Ripe
-
Irene Berlingieri
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
1910
□
& Lino Balbo
?1900-1940
-
Aurora Berlingieri
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
1912-1962
□
& Alighiero Giovanelli
1907
-
Nadia Berlingieri
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
1914-1988
■
& Urbano Barberini Colonna di Sciarra
1913-1942 dzieci
|
Mirta Barberini Colonna di Sciarra 1938|
Benedetta Barberini Colonna di Sciarra 1943 |
-
Anzelm Berlingieri
(linia: Franciszek Grocholski 7.114.150)
,
(linia: Marcin Grocholski 7.114.149)
1917
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- PONIATOWSKI Józef (1762-1845) pułkownik, ziemianin, przemysłowiec 6°
- GROCHOLSKI Franciszek Ksawery (1730-1792) podkomorzy królewski 7°
- SZYMANOWSKI Józef (1779-1867), generał brygady w powstaniu listopadowym, emigrant 8°
- PONIATOWSKA Dionizja (1816-1868) historyczka, publicystka, filantropka 8°
- GROCHOLSKI Antoni (1767-1808) marszałek guberni bracławskiej 8°
- KOBYŁECKI Michał (2. poł. XVIII w.) pułkownik wojsk koronnych 9°
- GROCHOLSKI Adolf Norbert (1797-1863) ziemianin, marszałek szlachty 9°
- GRABOWSKI Michał (1804-1863) powieściopisarz, krytyk literacki 9°
- STARZYŃSKI Erazm (zm. 1818), rotmistrz kawalerii 9°
- STARZYŃSKI Stanisław h. Doliwa (1784-1851), poeta, dramatopisarz, tłumacz, prozaik 9°
- GROCHOLSKI Marcin (1727-1807) wojewoda bracławski 9°
- SZYMANOWSKI Franciszek (ok.1743-1799), regent kancelarii koronnej 9°
- KOSSAKOWSKI Józef Dominik (1771-1840) pułkownik, poseł, targowiczanin 9°
- ŁAŹNIŃSKI Franciszek Ksawery (1761-1819) generał, powstaniec 1794, działacz emigracyjny 9°
- POTOCKI Stanisław Szczęsny (1752-1805) marszałek konfederacji targowickiej 10°
- RADZIMIŃSKI Marcin (zm. 1750) pisarz ziemski bracławski 10°
- SZEMBEK Józef Karol (1780-1874) ziemianin, kapitan wojsk Księstwa Warszawskiego 10°
- KORDYSZ Ignacy (1. poł. XVIII w.-1788) pisarz ziemski, poseł 10°
- KOSSAKOWSKI Michał (1733-1798) wojewoda witebski i brasławski 10°
- ŚWIEYKOWSKI Leonard (ok.1721-1793) kasztelan kamieniecki, wojewoda podolski 10°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi