Nicholas William Roch Passmore
(ID: sw.147159)
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Jeremy Jerzy Glanville
(linia: Florian Cieszkowski 3.417.122)
,
(linia: Ignacy Zakrzewski sw.8476)
,
(linia: Józef Szlubowski lu.21804)
,
(linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74)
2002
-
**Nicholas William Roch**
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Derek Plummer ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Wanda Renata Maria Hełczyńska h. Ostoja
-
Krzysztof Jan Władysław Plummer
(linia: Florian Cieszkowski 3.417.122)
,
(linia: Ignacy Zakrzewski sw.8476)
,
(linia: Józef Szlubowski lu.21804)
,
(linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74)
1964
-
Katarzyna Anna Bronisława Plummer
(linia: Florian Cieszkowski 3.417.122)
,
(linia: Ignacy Zakrzewski sw.8476)
,
(linia: Józef Szlubowski lu.21804)
,
(linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74)
1968
■
& Paul Arthur Passmore
1967 dzieci
|
Jeremy Jerzy Glanville Passmore 2002|
Nicholas William Roch Passmore 2005 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- KULCZYCKI Michał (1886-1963) adwokat 7°
- CIESZKOWSKI Kajetan (1826-1877) dowódca powstańczy 8°
- JASIEŃSKI Mikołaj (ok. 1732-1827) poseł Sejmu Czteroletniego 8°
- KASPERSKI Kazimierz (1873-1951) ekonomista 8°
- PRZELASKOWSKI Wiktor Felicjan (1892-1975) inżynier elektryk, wykładowca, współtwórca elektryfikacji kolei 8°
- SOKOŁOWSKI Zbigniew Stanisław (1900-1972) inżynier chemik, dyrektor Fabryki Farmaceutycznej w Tarchominie 8°
- PAWŁOWICZ Bohdan (1899-1967) działacz wychodźczy, podróżnik, literat 9°
- LEO Anna (1873-1945) pamiętnikarka, tłumaczka 9°
- SAMOTYHOWA Aniela (1876-1966) nauczycielka, działaczka społeczna 9°
- FINDEISEN Gustaw Adolf (1834-1885) działacz narodowy, organizator kolejnictwa 9°
- TARNOWSKI Antoni (1789-1846), oficer wojsk Księstwa Warszawskiego 9°
- BRONIEWSKI Stanisław (1859-1908) dyrektor cukrowni 9°
- LEO Edward (1829-1901) prawnik, publicysta, redaktor 9°
- ŚWIRSKI Józef (1794-1854) minister spraw wewnetrznych Rządu Narodowego w r. 1831 9°
- RADOMICKI Władysław (ok. 1668- ok. 1737) kasztelan, wojewoda poznański 9°
- JASIEŃSKI Teodor (1838-1877) wojewoda podlaski 9°
- RADZISZEWSKI Franciszek (1798-1869) szef Wydziału w Komisji Rządowej Sprawiedliwości 9°
- KOZERSKI Tadeusz (1863-1938) działacz polityczno społeczny 9°
- OLEWIŃSKI Piotr (1895-1962) działacz harcerski, poseł, senator RP 10°
- PAWŁOWICZ Edward (1837-1895) nauczyciel, działacz społeczny 10°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi