|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Józef Benedykt
?1720-1810
■
& Zaloguj się
?1730-
dzieci
|
Zaloguj się ?1760-1826 |
■
& Zaloguj się
?1730-
dzieci
|
Zaloguj się ?1760-|
Zaloguj się ?1760-|
Zaloguj się ?1770-1840 |
■
& Zuzanna Cieszkowska
?1740-
dzieci
|
Zaloguj się ?1770-1831|
Zaloguj się ?1770-|
Stanisław Delfin Komar h. Korczak ?1770-1832|
Zaloguj się ?1770-|
Juliusz Komar h. Korczak ?1790- |
-
**Stefan **
Inne małżeństwa i dzieci matki:
Antonina Męcina, rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Jakub Komar h. Korczak ("Sosa" 4) & ? ?
-
Zaloguj się
?1700-
- Jakub Komar h. Korczak ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Katarzyna Żelisławska
-
Zaloguj się
podczaszy [bra] Bracław
?1700-
■
& Zaloguj się
?1730-1786 dzieci
|
Zaloguj się 1735-|
Zaloguj się ?1750-1782|
Zaloguj się ?1750-|
Zaloguj się ?1750-|
Zaloguj się ?1750-|
Zaloguj się ?1750-1777|
Zaloguj się 1754- |
-
Zaloguj się
?1700-
■
& Zaloguj się
?1700- dzieci
|
Józef Benedykt Komar h. Korczak ?1720-1810|
Stefan Komar h. Korczak ?1730- |
-
Zaloguj się
?1720-
■
& Zaloguj się
?1730- dzieci
|
Zaloguj się ?1760-1794 |
- Jakub Komar h. Korczak ("Sosa" 4) & Małgorzata Jastrzębska
-
Zaloguj się
?1720-1785
- Aleksander Męcina ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Aleksandra Bidzińska
-
Zaloguj się
?1700-
□
& Zaloguj się
?1690-
■
& Zaloguj się
?1700- dzieci
|
Józef Benedykt Komar h. Korczak ?1720-1810|
Stefan Komar h. Korczak ?1730- |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- SUSKI Michał (zm. 1755), sekretarz królewski, poseł na sejmy 4°
- SZYMANOWSKI Jan (zm. miedzy 1790 a 1796), szambelan, poseł na Sejm Czteroletni 4°
- POTOCKA Delfina (1807-1877) dama, przyjaciółka artystów 4°
- SKARZYŃSKI Tadeusz Szymon h. Bończa (zm. 1817) poseł na sejm grodzieński 1793 r., sędzia sądu apelacyjnego płockiego 4°
- NOSKOWSKI Jan (1832-1881) właściciel drukarni, redaktor, wydawca 4°
- de MELFORT Fryderyk (1763-1797) major WP, uczestnik walk o niepodległość 4°
- SZEPIETOWSKI Józef (1764-1827) poseł na sejmy 4°
- MAGNUSZEWSKI Dominik Alojzy (1810-1845) dramaturg, prozaik, poeta 4°
- ORŁOWSKI Jan Onufry (zm. po 1793) łowczy koronny, poseł, targowiczanin 5°
- MAŁOWIESKI Józef (1892-1944) działacz polityczny i oświatowy, poseł 5°
- BORKOWSKI Maksymilian (1872-1926) księgarz 5°
- SOKOŁOWSKI Marian Seweryn Wilhelm (1839-1911) powstaniec 1863 r., historyk sztuki, profesor UJ 5°
- ŁUBIEŃSKA Konstancja (1798-1867) literatka, publicystka 5°
- STARZYŃSKI Eustachy h. Doliwa (1810-1892), uczestnik powstania listopadowego, emigrant we Francji 5°
- ŁUBIEŃSKI Florian (ok. 1705-1760) poseł, wojewoda poznański 5°
- POTOCKI Mieczysław (1799-1878) magnat, awanturnik 5°
- ŁUBIEŃSKI Bogusław (1825-1885) ziemianin, działacz niepodległościowy, poseł 6°
- OŚNIAŁOWSKI (Woyna-Ośniałowski) Andrzej Jakub h. Trąby (1791-1856) uczestnik głośnego boju o Fuengirolę, podpułkownik 6°
- REY Mieczysław (1836-1918) ziemianin, członek Rządu Tymczasowego 1863, poseł, działacz społeczny 6°
- STARZYŃSKI Paweł h. Doliwa (zm. 1780), sekretarz hetmana Józefa Potockiego, generał-lejtnant wojsk koronnych 6°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi